Nasıl Çalışır?

Çok Kolay. Risk Yok. Teknoloji Var.
Her Şey Çok Şeffaf. İstersen Açıklayalım!

Defterdar Nasıl Çalışır?

Sadece 3 adımda şirketini hızlıca kurabilirsin. Günlerce bekleme yok, departmanlarla uğraşmak yok, riskler yok:

  • Bilgilerini gir.
  • Şirket türünü ve paketini seç.
  • Evraklarını yükle.
Buradan Başla :)
Şirketin İçin İhtiyacın Olan Yasal Adres Defterdar'da

Yeni işin için bir adresin yoksa hiç sorun değil. Defterdar ile anında yasal adres sahibi olabilir, istediğin bir lokasyonu seçebilirsin.

Şimdi Başla
Kolaylıkla E-Fatura'ya Geç, İş Süreçlerini Hızlandır

Defterdar ile dijitale tam geçiş yap. Gelenekselleşmiş yöntemler yerine teknolojimizden anında faydalan, süreçlerini hızlandır.

Şimdi Başla
Markanı Koru, Haklarına Kavuş

Şirketinin prestijini korumak için hemen markanı Defterdar ile tescillet. Kısa bir süre içerisinde sektörde yerini al, hakların senin olsun.

Şimdi Başla
Muhasebe Süreçlerini Kolaylaştır

Panele entegre ön muhasebe çözümün Defterdar'da. Ek paket yok, ek koşul yok. Burada hız ve çözüm var.

Şimdi Başla
Şirketini Kurarken 1-0 Önde Başla

Kuracağın ve var olan şirketin için destekler al. Sadece şirketini yönetmekle uğraş.

Şimdi Başla
Defterdar Sunar:
Şirket Kurulumunu Defterdar İle Oturduğun Yerden Hızlıca Hallet.

Şirketin kurulumu için ihtiyacın olan tüm süreçleri bir yerden yönet. İşletmen için yeni çözümlere sahip ol, ön muhasebe, e-Dönüşüm gibi işlemlerini çok hızlı bir şekilde kullanmaya başla.

Defterdar Sunar:
Var Olan Şirketin İçin Destekler Al.
E-Dönüşüm ve Ön Muhasebe

Mevcut şirketini Defterdar'la dönüştür, finanssal tüm süreçlerini hızlandır. Şirketini yönetmek için daha çok zamana sahip ol.

Teşvikler ve Destekler

Sektörde daha güçlü ilerlemek için özel teşvik ve desteklerden faydalanabilir, KOSGEB gibi projelerden haberdar olabilirsin.

Her Şey, Tek Yerde.

Bunlar Çok Soruldu
Başka bir şey? İletişime geç
Nasıl yardımcı olabiliriz? E-Mail Gönder
Telefon Et Şimdi Ara
Defterdar ile şirket kurulum talebini yalnızca 3 adımda oluşturabilirsin! Hemen başvuru sayfasını ziyaret et ve basit bir şekilde üye ol. Şirket bilgilerini gir ve arkana yaslan.
Şirket türünü Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca kendine uygun bir seçim yapmalısın. Şahıs şirketi, anonim şirket ve limited şirket gibi kavramlar kafanı karıştırıyorsa Defterdar'ın uzman danışmanları sana yardım etmeye her zaman hazır. Hemen şimdi iletişime geç ve kararında yardımcı olalım.
Başvurunu yaptıktan ve gerekli evraklarını bize ilettikten sonra ortalama 3 gün içerisinde şirketin hazır. Unutmadan belirtelim, bütün bu süreci panelinden takip edebilirsin!
Defterdar ile şirket kurmak çok kolay ve çok uygun fiyatlı. Şirket türünüze karar verdikten hemen sonra paketler sayfasından kendine uygun paketi seç ve başvurunu gerçekleştir.
Defterdar, şirketin için birçok fırsat sunar. Şirket kurulumundan e-dönüşüme, marka tescilinden sanal ofis desteğine kadar 360 derece şirket yönetimi sağlar. KOSGEB gibi devlet destekli fırsatlardan anında haberdar olur, başvuru ve danışma işlemlerini kolaylıkla halledersin.

*defterdar.com Mali Müşavirlik hizmeti vermez. Mali müşavirler ve danışmanların süreçlerini takip edebileceği ortak bir platform sağlar.

Paraşüt Logo
eOfis Logo
Yengeç Logo
Jobtogo Logo
Multinet Logo
Clemta Logo
Papara
Logo İşbaşı
Dopigo
Paymes
Ekva Group
Heltia
Ovinot
Kidolog
Defterdar 360 derece şirket yönetimi sağlar. Hemen başla.